Schoolteam

 

 

Kleuterbouw

Fieke Riebeek

Leerkracht KB1
Maandag t/m donderdag

Astrid Steur

Leerkracht KB1
Maandag

Nicolien Vos

Leerkracht groep KB2
dinsdag, woensdag & vrijdag

Riet Hoekstra

Leerkracht KB3
maandag t/m donderdag

Marieke Rijnders

LIO KB3
donderdag & vrijdag

Wietske Denekamp

Leerkracht KB4
maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

Hanna Weijsenborn

Leerkracht KB5
maandag, dinsdag, woensdag & donderdag

Betty Hurks

Leerkracht KB2, KB4, KB5
maandag, woensdag, donderdag & vrijdag

Onderbouw

Els Velthuijsen

Leerkracht 3A
woensdag & donderdag

Ružica Suran

Leerkracht 3A
maandag, dinsdag & vrijdag

Marjolijn Weber

Leerkracht 3B
dinsdag t/m donderdag

Renske Ankringa

Leerkracht 3B
maandag & vrijdag

Mireille Otten

Leerkracht 4A
maandag, dinsdag & woensdag

Raissa Seniouk

Leerkracht 4A
woensdag, donderdag & vrijdag

Anne Bleijendaal

Leerkracht groep 4B
maandag t/m vrijdag

Bovenbouw

Janne Hekhuis

Leerkracht 5A
maandag, donderdag & vrijdag

Elyne Dijkema

Leerkracht 5A, interne contactpersoon
dinsdag t/m donderdag

Else Sprang

Leerkracht groep 5B, schoolopleider & stagecoördinator
maandag t/m donderdag

Marjet van der Haar

Leerkracht 5B
dinsdag, donderdag & vrijdag

Tom Opdam

Leerkracht 6
maandag, woensdag, donderdag & vrijdag

Shon Kranen

Leerkracht 6 en 7
dinsdag & vrijdag

Kevin Verbeeten

Leerkracht 6/7
maandag t/m vrijdag

Emma Morrissey

LIO 6/7
maandag & dinsdag

Joost van der Brugge

Leerkracht 7
maandag t/m vrijdag

Maaike Vos

Leerkracht 8A
maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

Maarten Kremer

Leerkracht 8A
dinsdag t/m donderdag

Kelly Jansen

Leerkracht 8B
maandag t/m vrijdag

Vakleerkrachten

Wietze Maandag

Leerkracht bewegingsonderwijs
maandag, dinsdag & donderdag

Marga Hokkeling

Leerkracht beeldende vorming
dinsdag, woensdag & donderdag

Emilie La Haye

Vakleerkracht muziek bovenbouw
vrijdag

Rob Beek

Vakleerkracht muziek middenbouw

Herman Rouw

Vakleerkracht muziek kleuterbouw

Ondersteuningsteam (OT)

Renske Ankringa

Remedial teacher
dinsdag

Ank Ninteman

Intern begeleider & MT-lid
maandag t/m vrijdag

Karin van der Avoort

Orthopedagoog
dinsdag & woensdag

Elyne Dijkema

NT2 klas

Josine Maingois

Hoogbegaafdheid specialist, verrijkingsgroep
donderdag

Eveline Mulder-Bakker

Remedial teacher
maandag en dinsdag

Onderwijsondersteuning

Truus Ernestus

Chef bibliotheek

Ali el Harm

Conciërge & ICT
maandag t/m vrijdag

Simone Jager

Interne contactpersoon, administratie & onderwijsassistente
maandag  t/m vrijdag

Sacha van Eijndhoven

Onderwijsassistente
maandag t/m vrijdag

Cefas Valdink

Onderwijsassistent
dinsdag & donderdag

Tussenschoolse opvang

Antoinette Aris

TSO-coördinator
tso@boekmanschool.nl 

Corrie Fabiao

TSO-coördinator
tso@boekmanschool.nl 

Directie

Hanneke Meijer

Directeur
maandag t/m vrijdag
directie@boekmanschool.nl  

Maarten Kremer

Adjunct directeur
Maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag
m.kremer@boekmanschool.nl