Schoolteam

 

 

Kleuterbouw

Truus Ernestus

Leerkracht groep KB1
dinsdag t/m vrijdag

Nicolien Vos

Leerkracht groep KB2
maandag, dinsdag, woensdag & vrijdag

Riet Hoekstra

Leerkracht KB3
maandag t/m donderdag

Wietske Denekamp

Leerkracht KB4
maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

Hanna Weijsenborn

Leerkracht KB5
maandag, woensdag, donderdag & vrijdag

Betty Hurks

Leerkracht KB1, KB2, KB3, KB4
maandag, woensdag, donderdag & vrijdag

Onderbouw

Josine Maingois

Leerkracht 3A
maandag t/m woensdag

Els Velthuijsen

Leerkracht 3A
donderdag & vrijdag

Elyne Dijkema

Leerkracht 3B, interne vertrouwenspersoon
dinsdag t/m donderdag

Else Sprang

Leerkracht groep 4A, schoolopleider & stagecoördinator
maandag t/m donderdag

Marjet van der Haar

Leerkracht 4A
dinsdag, donderdag & vrijdag

Ružica Suran

Leerkracht 4B
maandag, dinsdag & vrijdag

Marjolijn Weber

Leerkracht 4B
woensdag t/m vrijdag

Martijn Schoemaker

Leerkracht 4b
maandag, dinsdag & vrijdag

Renske Ankringa

Leerkracht 3B
maandag & vrijdag

Bovenbouw

Mireille Otten

Leerkracht 5A
maandag, dinsdag & woensdag

Raissa Seniouk

Leerkracht 5A
woensdag, donderdag & vrijdag

Anne Bleijendaal

Leerkracht groep 5B
maandag t/m vrijdag

Maarten Kremer

Leerkracht 6A
dinsdag t/m donderdag

Maaike Vos

Leerkracht 8A, 8B
maandag, dinsdag & vrijdag

Kelly Jansen

Leerkracht 7A, 8A
maandag t/m vrijdag

Tom Opdam

Leerkracht 8B
maandag, woensdag, donderdag & vrijdag

Janne Hekhuis

Leerkracht 6a
maandag, donderdag & vrijdag

Joost van der Brugge

Leerkracht 7A
maandag t/m vrijdag

Shon Kranen

Leerkracht 6B
dinsdag t/m vrijdag

Kevin Verbeeten

Leerkracht 7B
maandag t/m vrijdag

Vakleerkrachten

Wietze Maandag

Leerkracht bewegingsonderwijs
maandag, dinsdag & donderdag

Marga Hokkeling

Leerkracht beeldende vorming
maandag, dinsdag & donderdag

Special Educational Needs (SEN)-team

Ank Ninteman

Intern begeleider & MT-lid
maandag t/m vrijdag

Karin van der Avoort

Orthopedagoog
dinsdag & woensdag

Renske Ankringa

Remedial teacher
dinsdag

Elyne Dijkema

Kindercoach
donderdag

Josine Maingois

Hoogbegaafdheid specialist, verrijkingsgroep
donderdag

Onderwijsondersteuning

Ali el Harm

Conciërge & ICT
maandag t/m vrijdag

Simone Jager

Interne vertrouwenspersoon, administratie & onderwijsassistente
maandag  t/m vrijdag

Sacha van Eijndhoven

Onderwijsassistente
maandag t/m vrijdag

Tussenschoolse opvang

Antoinette Aris

TSO-coördinator
tso@boekmanschool.nl 

Corrie Fabiao

TSO-coördinator
tso@boekmanschool.nl 

Directie

Hanneke Meijer

Directeur
maandag t/m vrijdag
h.meyer@boekmanschool.nl  

Maarten Kremer

Adjunct directeur
Maandag & vrijdag
m.kremer@boekmanschool.nl